Адвокати АО «Пленум» успішно захистили інтереси клієнта у спорі про стягнення заборгованості за поставлений товар

18.04.2021 |

Адвокати АО «Пленум» успішно захистили інтереси клієнта у спорі про стягнення заборгованості за поставлений товар.


Клієнт звернувся до нашої команди за допомогою щодо примусового стягнення вартості товару, що був поставлений проблемному контрагенту. Боржник відмовлявся повертати заборгованість та ігнорував всі спроби досудового врегулювання спору посилаючись на відсутність коштів.


За таких обставин адвокати АО «Пленум» підготували всі необхідні документи та успішно захистили інтереси клієнта в господарському суді. В ході судового розгляду справи були спростовані всі доводи боржника щодо відсутності обов’язку сплачувати за товар у випадку відсутності коштів. Судом апеляційної також підтримано правову позицію, сформовану АО «Пленум», та залишено рішення господарського суду в силі.


Розуміючи, що ігнорування судового рішення призведе до арешту рахунків та блокування господарської діяльності, боржник погасив заборгованість. Крім вартості товару, боржником також було сплачено нараховані штрафні санкції та компенсовано всі судові витрати нашого клієнта.

Зв'яжіться із нами

Ми не завжди знаходимося в офісі, але завжди на зв'язку. Ви можете зателефонувати або написати та домовиться про зустріч з командою Адвокатського об'єднання "Пленум".
Plemun Google

Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, найближчого часу ми Вам зателефонуємо