Події / новини

Юристи Plenum надали комплексний супровід передачі в оренду офісної нерухомості 28.12.2021 | Микола Шишковський

На прохання постійного клієнта адвокатське об'єднання Пленум виступило юридичним радником у процедурі підготовки та передачі в оренду офісного приміщення у місті Київ.

 

Підписанню договору передувала перевірка компанії-орендодавця та об'єкта нерухомості, ведення переговорів з власником, правова експертиза та внесення необхідних змін до запропонованого договору з метою максимального захисту прав та інтересів нашого клієнта.

 

Завдяки оперативній командній роботі орендар у найкоротші терміни отримав можливість переїхати до нового орендованого офісу та впевненості у надійності укладеної ним угоди.

Наглядова рада 29.11.2021 | Микола Шишковський

Ключову роль в управлінні компанією займає наглядова рада, якій власники (акціонери) товариства можуть делегувати частину своїх повноважень.

 

Юристами корпоративного відділу АО "Пленум" підготовлено пакет документів для створення нового контролюючого органу, який передбачає правовий статус та повноваження Наглядової ради нашого клієнта.

 

Особливу увагу було приділено розмежуванню компетенції наглядової ради та загальних зборів, прийняттю рішень щодо погодження окремих угод, обранню виконавчого органу та встановленню винагороди, а також таким питанням як: скликання ради, створення підрозділів та вибір аудитора.

Супровід продажу корпоративних прав 17.11.2021 | Микола Шишковський

Юристи АО «Пленум» супроводили процедуру купівлі-продажу корпоративних прав компанії, яка займається будівництвом та наданням в оренду нерухомого майна.

 

Особливість процедури полягала в тому, що організаційна структура товариства суттєво змінювалася, що вимагало підготовки необхідної документації та її подання до державних органів.

 

Корпоративні юристи Пленум надавали правову підтримку на всіх етапах проведення угоди (від первинних переговорів та до моменту завершення формальностей), що дозволило сторонам мінімізувати фінансові та часові витрати, а також виконати всі вимоги чинного законодавства.

Створення іноземним інвестором бізнесу в Україні 19.10.2021 | Микола Шишковський

Юристами Адвокатського об'єднання Пленум було підготовлено та реалізовано "дорожню карту" для нашого клієнта - іноземного інвестора щодо створення та запуску будівельної компанії в Україні. У рамках проекту було розроблено організаційну структуру компанії, підготовлено всі необхідні документи, здійснено їх легалізацію, а також подання до відповідних державних органів.


Процедуру реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю було проведено протягом 24 годин з моменту підписання всіх документів.


Крім того, у зв'язку з необхідністю залучення іноземних громадян для роботи в компанії, юристами було отримано дозволи на їх працевлаштування. В подальшому, для документального оформлення підстав для перебування на території України таких працівників, були підготовлені документи для отримання посвідки на проживання.

Адвокати АО «Пленум» успішно захистили інтереси клієнта у спорі про стягнення заборгованості за поставлений товар 18.04.2021 | Микола Шишковський

Адвокати АО «Пленум» успішно захистили інтереси клієнта у спорі про стягнення заборгованості за поставлений товар.


Клієнт звернувся до нашої команди за допомогою щодо примусового стягнення вартості товару, що був поставлений проблемному контрагенту. Боржник відмовлявся повертати заборгованість та ігнорував всі спроби досудового врегулювання спору посилаючись на відсутність коштів.


За таких обставин адвокати АО «Пленум» підготували всі необхідні документи та успішно захистили інтереси клієнта в господарському суді. В ході судового розгляду справи були спростовані всі доводи боржника щодо відсутності обов’язку сплачувати за товар у випадку відсутності коштів. Судом апеляційної також підтримано правову позицію, сформовану АО «Пленум», та залишено рішення господарського суду в силі.


Розуміючи, що ігнорування судового рішення призведе до арешту рахунків та блокування господарської діяльності, боржник погасив заборгованість. Крім вартості товару, боржником також було сплачено нараховані штрафні санкції та компенсовано всі судові витрати нашого клієнта.

Зв'яжіться із нами

Ми не завжди знаходимося в офісі, але завжди на зв'язку. Ви можете зателефонувати або написати та домовиться про зустріч з командою Адвокатського об'єднання "Пленум".
Plemun Google

Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, найближчого часу ми Вам зателефонуємо